Nasza oferta

Silnik HONDA BF 80 KM

cena:
37 900,00 zł

PROMOCJA!!!

Podana cena za silnik Honda BF80AL LRTU (80KM, długa kolumna, manetka, ładowanie 35A) - 34400 zł zamiast 39900 zł. 

Najnowszy model został tak zaprojektowany, aby zapewnić najwyższe osiągi oraz wyznaczyć nową jakość w przedziale silników zaburtowych średniej mocy. Jest to możliwe dzięki połączeniu bardzo lekkiej i kompaktowej konstrukcji silnika, w której zastosowano wiele bardzo zaawansowanych technologii, z których marka Honda jest powszechnie znana. 

W efekcie tych prac powstał najnowszy model silnika BF 80 spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Stało się to możliwe dzięki połączeniu najlepszych osiągów maksymalnych, przyspieszenia i elastyczności w całym zakresie obrotów z bardzo niskim poziomem zużycia paliwa.

BLAST™ (Boosted Low Speed Torque)
Ekskluzywna, unikalna i rewolucyjna technologia BLAST™ opracowana przez koncern Honda, umożliwia optymalne dopasowanie składu mieszanki paliwowo-powietrznej do aktualnego obciążenia silnika. Dzięki systemowi kontroli regulacji zapłonu możliwe jest znaczne zwiększenie mocy i momentu obrotowego silnika w zakresie niskich obrotów, przy których łódź wchodzi w ślizg oraz rozpędza się do prędkości maksymalnej.

Ta opatentowana technologia zastosowana w silnikach czterosuwowych jest znana już z innych modeli silników koncernu. Tym innowacyjnym rozwiązaniem Honda wyznacza wzorcowe kryterium przyspieszenia innym producentom.

ECOmo ™ (Economy Controlled Motor)

Wprowadzony do produkcji po raz pierwszy w 2008 roku (BF 40 i BF 50) opracowany przez Hondę system Lean Burn Control, dzięki specjalnym czujnikom optymalizuje skład mieszanki paliwowo-powietrznej w zależności od stopnia obciążenia silnika. W połączeniu z unikalną technologią Hondy PGM-Fi™ (wielopunktowy sekwencyjny programowany wtrysk paliwa), rezultatem jest wysoka wydajność spalania wpływająca na znaczne obniżenie zużycia paliwa przy zapewnieniu niskiego poziomu emisji spalin.

Rozbudowane funkcje, aby zadowolić klienta:
Oprócz osiągów, nowy silnik BF80 wyposażono w cały szereg udogodnień znacznie podnoszących komfort obsługi i przyjemność użytkowania:

Sterowanie łodzią w Trollingu:
BF 80 został wyposażone w regulator sterowania podczas pływania w trollingu.
To rozwiązanie umożliwia precyzyjne, skokowe ustawienie niskiej prędkości pływania co 50 obr./min. Jest to bardzo duża zaleta, którą z pewnością docenią wędkarze oraz sternicy manewrujący w ciasnych portach.

Łączność NMEA 2000 ® :

Obydwa silniki zaburtowe są również w pełni zgodne ze standardem NMEA 2000®, umożliwiającym uproszczoną łączność z innymi urządzeniami pokładowymi. Po podłączeniu dodatkowych akcesoriów, rozwiązanie to umożliwia sternikowi dostęp do pomocnych informacji dotyczących parametrów pracy silnika oraz innych urządzeń pokładowych.

Dzięki wprowadzeniu standardu komunikacji klient ma możliwość zainstalowania szerokiej gamy, zaawansowanych urządzeń elektronicznych, takich jak np. GPS-y, nawigacje i echosondy.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM