Nasza oferta

Silnik Elektryczny Osapian 45/50 MAX z maximizerem

cena:
1 250,00 zł

Wersja Silnika z grubymi przewodami zasilającymi
14mm2 w czystej miedzi,
oszczędność prądu przy dużej mocy do 10%

 

Gwarancja 4 lata !

z możliwością przedłużenia do 6/8/10 lat!!!

Przy przedłużeniu gwarancja również obejmuje maximizer,
jest to jedyny silnik na rynku z tak długą gwarancją!!!


Nowość w Polsce !

Silniki HASWING zaprojektowane na wymagający rynek Japonii. Najlepsza jakość użytych materiałów i estetyka wykończenia teraz w promocyjnej cenie !

 

GWARANCJA 4 LATA !

HASWING Osapian 40/45 MAX  12V 

wersja z maximizerem - płynną regulacją obrotów

Silniki niezawodne i oszczędne w każdych warunkach !

 

Odporne na wodę słoną

Silniki HASWING można używać zarówno w wodzie słodkiej jak i w morzu.

 

Płynna regulacja  do przodu i  do tylu - Maximizer

Wygodna teleskopowa rączka z przełącznikiem płynna regulacją obrotów. Maximizer  biegów gwarantuje bezawaryjną pracę przez wiele lat i oszczędność prądu do 80% w porównaniu do klasycznego przełącznika.

Maximizer:
jest to urządzenie elektroniczne które zastępuje standardowy mechaniczny przełącznik biegów typu 5 biegów do przodu i 3 biegi do tyłu. Regulacja obrotów z maximizerem odbywa się płynnie co daje nam możliwość ustawienia prędkości precyzyjnie. Regulacja z użyciem zwykłego przełącznika biegów ma tę podstawową wadę że przykładowo na 2biegu otrzymamy prędkość 2km/h  a na 3biegu 3,5km/h, nie mamy możliwości uzyskać pośredniej prędkości co jest bardzo istotne przy trolingowaniu. Maximizer oprócz płynnej regulacji ma jeszcze jedną bardzo istotną zaletę – oszczędza prąd w akumulatorze ( zwiększa zasięg łodzi w stosunku do silnika z standardową regulacją biegów 5/3), przykładowo: silnik z przełącznikiem 5/3 na biegu 3 uzyska 3,2km/h przy poborze prądu 22A,     ten sam silnik z maximizerem przy tej samej prędkości pobierze prąd około 7A. W pływaniu na maksymalnej prędkości pobory są takie same, dane z naszego testu, silnik 55Lbs, łódź 3,2m/1,1m.

Wskaźnik naładowania baterii !

Silnik posiada 5 diodowy wskaźnik naładowania akumulatora . Urządzenie informujące o stanie naładowania akumulatora, zabezpiecza przed przekroczeniem stanu maksymalnego rozładowania akumulatora (10,5V)
Poziom rozładowania 10,5V w czasie pracy silnika to granica bezpieczna po przekroczeniu której akumulator traci swoje właściwości ( pojemność, żywotność ).

 

Rączka z regulowanym kątem nachylenia !

 

 

Jest możliwość regulacji o 20 stopni w górę od pozycji poziomej i regulacji do 90 stopni w dół , w sumie 110 stopni. Przesuwając w dół głowicę o 90 stopni, możemy złożyć do wygodnej pozycji transportowej.

 

 

Uchwyt teleskopowy !

Silnik jest wyposażony w teleskopowy rumpel, który zapewnia wygodne sterowanie łodzią o regulowanej długości od 21 do 35 cm..

 

 

Wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego.

uchwyt

Uniwersalny wspornik do mocowania silnika do łodzi lub pontonu. Niezawodny, lepszy niż metalowe konstrukcje. Materiał, z którego wykonano wspornik, jest odporny na odkształcenia termiczne .

pawez

 

 

 

Duży moment obrotowy silnika – śruba z 2 łopatkami.

sruba


 Maksymalna waga łodzi z załogą to 1050 kg. 

Zalecany do łodzi o szerokości do 145cm. (Najlepsze Osiągi)

Uciąg 45Lbs

Moc max. 550W

Regulacja biegów płynna do przodu i do tyłu ( Maximizer-Oszczędność Prądu)

Maximizer MC POWER 300 TC ver. 0,75

Długość przewodu zasilającego około 1,5mb


Przewody zasilające 14mm2 (większa moc i oszczędność prądu)

Długość kolumny 32 cali – 81 cm.

Wysokość silnika transportowa 110cm

Średnica śruby 226mm

Waga silnika 7,0kg.

Zasilanie 12V

Pobór prądu nominalny 40A

Kolor: CZARNY

Prędkość Maksymalna: Uwaga! są producenci i sprzedawcy silników na naszym rynku którzy podają prędkości maksymalne o dużych wartościach, w rzeczywistości prędkości te są znacznie przesadzone, z naszych testów wynika że HasWing jest najszybszym silnikiem w danej klasie uciągowej, zachowując te same parametry testów: łódź, akumulator, napięcie, dzień bezwietrzny, zbiornik wodny bez uciągu!

Serwis gwarancyjny i pogcwaranyjny !

Wszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM