Nasza oferta

Odbiornik morski GARMIN 100i

cena:
1 069,00 zł

Odbiornik morski VHF 100i firmy Garmin posiada intuicyjną konstrukcję i zapewnia komunikację radiową, która poprawia wygodę i bezpieczeństwo marynarzy na całym świecie.

Komunikuj się bez problemów

Mając do dyspozycji transmisję o mocy 25 W, można być zawsze w kontakcie w każdym miejscu na wodzie. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz lub dokąd zmierzasz, zawsze masz możliwość komunikacji, dzięki czemu każda podróż będzie bezpieczniejsza.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Urządzenie VHF 100i firmy Garmin posiada funkcję cyfrowego wywołania selektywnego (ang. Digital Selective Calling, DSC) klasy D za pomocą interfejsu NMEA 0183. W razie kłopotów system DSC umożliwia wysłanie sygnału wzywania pomocy za naciśnięciem jednego przycisku. A jeśli jednostka jest już wyposażona w zgodny ploter nawigacyjny GPS, dostępna jest również funkcja nadawania sygnału S.O.S. oraz cyfrowej transmisji pozycji jednostki. Urządzenie VHF 100i oferuje również funkcję śledzenia pozycji, która umożliwia lokalizację i śledzenie pozycji maksymalnie trzech jednostek pływających znajdujących się w pobliżu.

Informacje na pierwszy rzut oka

Urządzenie VHF 100i posiada przejrzysty interfejs użytkownika, który jest łatwy do odczytania podczas podróży, dzięki czemu zawsze otrzymasz właściwe informacje w odpowiednim czasie. Oprócz dedykowanych przycisków i pokręteł ułatwiających obsługę, model VHF 100i jest wyposażony w trzy przyciski programowe, które umożliwiają użytkownikom wyświetlanie i wybór informacji, których potrzebują. Urządzenie VHF 100i oferuje również doskonałą jakość dźwięku, dzięki czemu każdą wiadomość słychać głośno i wyraźnie. W celu zapewnienia im dobrej widoczności informacje są prezentowane na wyświetlaczu 3,2", który jest największym ekranem w swojej klasie.

Szczegółowa konstrukcja

Urządzenie VHF 100i jest odporne na działanie warunków atmosferycznych. Proces instalacji został uproszczony dzięki możliwości zamontowania w różnych konfiguracjach. Dzięki zdejmowanym nasadkom przednim urządzenie VHF 100i można w prosty sposób zamontować w pulpicie sterowniczym lub grodziach kabiny. Model VHF 100i jest jedynym dostępnym obecnie na rynku radiem morskim przeznaczonym do montażu wpuszczanego, co zapewnia mu elastyczność montażu dorównującą jego funkcjonalności. Urządzenie jest trwałe dzięki wytrzymałej i wodoszczelnej konstrukcji (IPX7), co czyni z niego w pełni funkcjonalny odbiornik morski w niewielkiej, montowanej na stałe obudowie.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM