Nasza oferta

Wild Lake Group CM 420 PL

cena:
3 720,75 zł

PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O SPRAWDZENIE DOSTĘPNOŚCI TOWARU!!!

Ponton to dosyć delikatne określenie na ten model. Prawdziwa bestia,
sportowy ponton ze sztywną drewnianą podłogą, sprawdzający się nawet w
bardzo ciężkich warunkach.

Ponton
Wild Lake Group CM 420 PL

długość pontonu (cm)

420

długość wewnętrzna (cm)

285

szerokość pontonu (cm)

190

szerokość wewnętrzna (cm)

90

średnica burty (cm)

50

ilość komór powietrznych (szt.)

3+1

maksymalne obciążenie (kg)

1087

maksymalna ilość pasażerów

7

maksymalna moc silnika zaburtowego
(KM)

25

waga pontonu (kg)

85

wymiary pontonu (cm)

130x70x40

Pontony Wild Lake Group cieszą się dużą popularnością, nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Pod marką Wild Lake Group sygnowane są również inne produkty z branży żeglarskiej i motorowodnej, a zwłaszcza produkowane w Polsce łodzie aluminiowe. Dzięki rozbudowanemu zapleczu produkcyjnemu i serwisowemu, klient może zawsze liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie techniczne na temat każdego sprzętu motorowodnego. 
Pontony Wild Lake Group , wykonane są z wielowarstwowego poliestru E - PVC (1100 g/m2) grubości 0,9mm. Dzięki użytemu materiałowi nasze pontony charakteryzują się całkowitą odpornością na promienie słoneczne (UV) oraz długowiecznością. Każdy ponton Wild Lake Group 
ze sztywną podłogą posiada 3 niezależne komory + kil.Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne, selekcję najwyższej jakości materiałów oraz doświadczenie przy kontroli jakości pontonów, zdobywamy zaufanie u coraz szerszej grupy odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, a zakup produktów Wild Lake Group daje gwarancję trafnego wyboru produktu na lata.

Ponton z serii CM 420 PL zawiera: 2 wodoodporne ławeczki, dwukierunkowy zawór szybkiego uzupełniania i spuszczania powietrza, wiosła z uchylnym składanym uchwytem oraz z zabezpieczeniem mocowania, 4 ręczne uchwyty do przenoszenia pontonu, torbę do przechowywania i  transportu, linę bezpieczeństwa, zestaw naprawczy, pawęż pokrytą ABS zabezpieczającym przed pęknięciami, zintegrowane uchwyty do wioseł i do liny, pompkę nożną bardzo szybko napełniającą komory powietrzne, linę oraz uchwyt cumowniczy ze stali nierdzewnej, wodoodporną podłogę drewnianą w podłodze mocowanie na zbiornik paliwa lub akumulator.

 

5 LAT GWARANCJI NA PONTON.
 

 


Wild Lake Group - RÓŻNICĘ CZYNI JAKOŚĆ

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM