Nasza oferta

Wild Lake Group CM 200 SL

cena:
1 260,00 zł

PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O SPRAWDZENIE DOSTĘPNOŚCI TOWARU!!!

Najmniejszy z dostępnych pontonów motorowych, który ze względu na małe gabaryty może w pełni spełniać również rolę małego pontonu wędkarskiego, szczególnie polecany do wywózki. Wodoodporna podłoga listwowa sprawia, iż ponton bardzo łatwo i szybko się rozkłada. Świetnie sprawdza się jako jednostka pływająca na jacht.

 

Ponton
Wild Lake Group CM 200 SL

długość pontonu (cm)

200

długość wewnętrzna (cm)

128

szerokość pontonu (cm)

131

szerokość wewnętrzna (cm)

60

średnica burty (cm)

35

ilość komór powietrznych (szt.)

3

maksymalne obciążenie (kg)

250

maksymalna ilość pasażerów

2

maksymalna moc silnika zaburtowego
(KM)

3,5

waga pontonu (kg)

23

wymiary pontonu (cm)

93x55,5x34

Pontony Wild Lake Group cieszą się dużą popularnością, nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Pod marką Wild Lake Group sygnowane są również inne produkty z branży żeglarskiej i motorowodnej, a zwłaszcza produkowane w Polsce łodzie aluminiowe. Dzięki rozbudowanemu zapleczu produkcyjnemu i serwisowemu, klient może zawsze liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie techniczne na temat każdego sprzętu motorowodnego. Pontony Wild Lake Group, wykonane są z wielowarstwowego poliester E - PVC (1100 g/m2) grubości 0,9mm . Dzięki użytemu materiałowi nasze pontony charakteryzują się całkowitą odpornością na promienie słoneczne (UV) oraz długowiecznością.
Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne, selekcję najwyższej jakości materiałów oraz doświadczenie przy kontroli jakości pontonów, zdobywamy zaufanie u coraz szerszej grupy odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, a zakup produktów Wild Lake Group daje gwarancję trafnego wyboru produktu na lata.  

 

 

Ponton z serii CM 200 zawiera: wodoodporną ławeczkę, dwukierunkowy zawór szybkiego uzupełniania i spuszczania powietrza, wiosła z uchylnym składanym uchwytem oraz z zabezpieczeniem mocowania, torbę do przechowywania i  transportu, linę bezpieczeństwa, zestaw naprawczy, pawęż pokrytą ABS zabezpieczającym przed pęknięciami, zintegrowane uchwyty do wioseł i do liny, pompkę nożną bardzo szybko napełniającą komory powietrzne, linę oraz uchwyt cumowniczy ze stali nierdzewnej.

Dostępne kolory: szaro-niebieski, zielony, żółto-czarny.

5 LETNIA GWARANCJA NA MATERIAŁ. 2 letnia gwarancja na ponton.


Wild Lake Group - RÓŻNICĘ CZYNI JAKOŚĆ


Wszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM