Nasza oferta

Wild Lake Group CD 380 AL

cena:
3 895,00 zł

PRZED ZAMÓWIENIEM PROSZĘ SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ TOWARU!!!

Sportowy  ponton Wild Lake Group CD 380 AL jest jednotstką pływającą ze sztywną aluminiową podłogą.  Dzięki swoim właściwościom i wyposażenie, umożliwi Ci przeżycie niezapomnianych przygód na wodzie. Aluminiowa podłoga sprawdzi się szczególnie, gdy ponton będzie często eksploatowany i w użytku profesjonalnym.

Ponton
Wild Lake Group CD 380 AL

długość pontonu (cm)

380

długość wewnętrzna (cm)

270

szerokość pontonu (cm)

170

szerokość wewnętrzna (cm)

80

średnica burty (cm)

45

ilość komór powietrznych (szt.)

3+1

maksymalne obciążenie (kg)

727

maksymalna ilość pasażerów

6

maksymalna moc silnika zaburtowego
(KM)

20

waga pontonu (kg)

74

wymiary pontonu (cm)

120x66,5x39,5

Pontony Wild Lake Group cieszą się dużą popularnością, nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Pod marką Wild Lake Group sygnowane są również inne produkty z branży żeglarskiej i motorowodnej, a zwłaszcza produkowane w Polsce łodzie aluminiowe. Dzięki rozbudowanemu zapleczu produkcyjnemu i serwisowemu, klient może zawsze liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie techniczne na temat każdego sprzętu motorowodnego. 
Pontony Wild Lake Group , wykonane są z wielowarstwowego poliestru E - PVC (1100 g/m2) grubości 0,9mm. Dzięki użytemu materiałowi nasze pontony charakteryzują się całkowitą odpornością na promienie słoneczne (UV) oraz długowiecznością. Każdy ponton Wild Lake Group 
ze sztywną podłogą posiada 3 niezależne komory + kil.Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne, selekcję najwyższej jakości materiałów oraz doświadczenie przy kontroli jakości pontonów, zdobywamy zaufanie u coraz szerszej grupy odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, a zakup produktów Wild Lake Group daje gwarancję trafnego wyboru produktu na lata.

Ponton z serii CD 380 AL zawiera: 2 wodoodporne ławeczki, dwukierunkowy zawór szybkiego uzupełniania i spuszczania powietrza, wiosła z uchylnym składanym uchwytem oraz z zabezpieczeniem mocowania, 2 ręczne uchwyty do przenoszenia pontonu, torbę do przechowywania i  transportu, linę bezpieczeństwa, zestaw naprawczy, pawęż pokrytą ABS zabezpieczającym przed pęknięciami, zintegrowane uchwyty do wioseł i do liny, pompkę nożną bardzo szybko napełniającą komory powietrzne, linę oraz uchwyt cumowniczy ze stali nierdzewnej, składaną podłogę drewnianą.

Opcja dodatkowa: specjalna torba na ławeczkę, z miękkim siedzeniem. Tzn.:nakładając torbę na ławeczkę tworzy się piankowe siedzenie, a pod ławeczką znajduje się torba, do której można włożyć dowolne rzeczy - cena 76 zł.


5 LAT GWARANCJI NA PONTON.

 

 

Wild Lake Group - RÓŻNICĘ CZYNI JAKOŚĆ

PONTONY

Wszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM