Nasza oferta

Wild Lake Group CD 360 AL

cena:
3 560,00 zł

PRZED ZAMÓWIENIEM PROSZĘ SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ TOWARU!!!

Sportowy ponton ze sztywną aluminiową podłogą, który ze względu na swoje właściwości i wyposażenie, umożliwi Ci przeżycie niezapomnianych przygód na wodzie.Ponton
Wild Lake Group CD 360 AL

długość pontonu (cm)

360

długość wewnętrzna (cm)

250

szerokość pontonu (cm)

170

szerokość wewnętrzna (cm)

80

średnica burty (cm)

45

ilość komór powietrznych (szt.)

3+1

maksymalne obciążenie (kg)

689

maksymalna ilość pasażerów

5 + 1 dziecko

maksymalna moc silnika zaburtowego
(KM)

20

waga pontonu (kg)

71

wymiary pontonu (cm)

110x62x34

Pontony Wild Lake Group cieszą się dużą popularnością, nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Pod marką Wild Lake Group sygnowane są również inne produkty z branży żeglarskiej i motorowodnej, a zwłaszcza produkowane w Polsce łodzie aluminiowe. Dzięki rozbudowanemu zapleczu produkcyjnemu i serwisowemu, klient może zawsze liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie techniczne na temat każdego sprzętu motorowodnego. 
Pontony Wild Lake Group , wykonane są z wielowarstwowego poliestru E - PVC (1100 g/m2) grubości 0,9mm. Dzięki użytemu materiałowi nasze pontony charakteryzują się całkowitą odpornością na promienie słoneczne (UV) oraz długowiecznością. Każdy ponton Wild Lake Group 
ze sztywną podłogą posiada 3 niezależne komory + kil.Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne, selekcję najwyższej jakości materiałów oraz doświadczenie przy kontroli jakości pontonów, zdobywamy zaufanie u coraz szerszej grupy odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, a zakup produktów Wild Lake Group daje gwarancję trafnego wyboru produktu na lata.

Ponton z serii CD 360 AL zawiera: 2 wodoodporne ławeczki, dwukierunkowy zawór szybkiego uzupełniania i spuszczania powietrza, wiosła z uchylnym składanym uchwytem oraz z zabezpieczeniem mocowania, 2 ręczne uchwyty do przenoszenia pontonu, torbę do przechowywania i  transportu, linę bezpieczeństwa, zestaw naprawczy, pawęż pokrytą ABS zabezpieczającym przed pęknięciami, zintegrowane uchwyty do wioseł i do liny, pompkę nożną bardzo szybko napełniającą komory powietrzne, linę oraz uchwyt cumowniczy ze stali nierdzewnej (możliwość wyboru pontonu z siedzeniami dmuchanymi lub standardowymi). Za dopłatą możliwość wybrania przesuwanych ławeczek typu Slide-IN (tylko w kolorze szaro-niebieski). 

 

5 LAT GWARANCJI NA PONTON.


Wild Lake Group - RÓŻNICĘ CZYNI JAKOŚĆWszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM