Nasza oferta

Wild Lake Group CD 360 PL

cena:
3 349,00 zł

PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O SPRAWDZENIE DOSTĘPNOŚCI TOWARU!!!

Sportowy ponton ze sztywną drewnianą podłogą, który ze względu na swoje właściwości i wyposażenie, umożliwi Ci przeżycie niezapomnianych przygód na wodzie.Ponton
Wild Lake Group CD 360 PL

długość pontonu (cm)

360

długość wewnętrzna (cm)

250

szerokość pontonu (cm)

170

szerokość wewnętrzna (cm)

80

średnica burty (cm)

45

ilość komór powietrznych (szt.)

3+1

maksymalne obciążenie (kg)

689

maksymalna ilość pasażerów

5 + 1 dziecko

maksymalna moc silnika zaburtowego
(KM)

20

waga pontonu (kg)

69

wymiary pontonu (cm)

 

Pontony Wild Lake Group cieszą się dużą popularnością, nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Pod marką Wild Lake Group sygnowane są również inne produkty z branży żeglarskiej i motorowodnej, a zwłaszcza produkowane w Polsce łodzie aluminiowe. Dzięki rozbudowanemu zapleczu produkcyjnemu i serwisowemu, klient może zawsze liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie techniczne na temat każdego sprzętu motorowodnego. 
Pontony Wild Lake Group , wykonane są z wielowarstwowego poliestru E - PVC (1100 g/m2) grubości 0,9mm. Dzięki użytemu materiałowi nasze pontony charakteryzują się całkowitą odpornością na promienie słoneczne (UV) oraz długowiecznością. Każdy ponton Wild Lake Group 
ze sztywną podłogą posiada 3 niezależne komory + kil.Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne, selekcję najwyższej jakości materiałów oraz doświadczenie przy kontroli jakości pontonów, zdobywamy zaufanie u coraz szerszej grupy odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, a zakup produktów Wild Lake Group daje gwarancję trafnego wyboru produktu na lata.

Ponton z serii CD 360 Pl zawiera: 2 wodoodporne ławeczki. (Za dopłatą 69zł możliwość wyboru modelu z drewnianymi ławeczkami przesuwanymi typu Slide -In ). Ponadto w tym modelu drewnianą ławeczkę przesuwaną można wymienić na alumniową przesuwaną za 56zł dopłaty od szt.dwukierunkowy zawór szybkiego uzupełniania i spuszczania powietrza, wiosła z uchylnym składanym uchwytem oraz z zabezpieczeniem mocowania, 4 ręczne uchwyty do przenoszenia pontonu, torbę do przechowywania i transportu, linę bezpieczeństwa, zestaw naprawczy, pawęż pokrytą ABS zabezpieczającym przed pęknięciami, zintegrowane uchwyty do wioseł i do liny, pompkę nożną bardzo szybko napełniającą komory powietrzne, linę oraz uchwyt cumowniczy ze stali nierdzewnej, wodoodporną podłogę drewnianą. 

 

5 LAT GWARANCJI NA PONTON.
 

 


Wild Lake Group RÓŻNICĘ CZYNI JAKOŚĆ

Wszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM