Nasza oferta

Wild Lake Group CD 360 Airmat (podłoga typu Airmat)

cena:
3 560,85 zł

PRZED ZAMÓWIENIEM PROSZĘ SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ TOWARU!!!

Sportowy ponton ze sztywną podłogą typu AIRMAT, który ze względu na swoje właściwości i wyposażenie, umożliwi Ci przeżycie niezapomnianych przygód na wodzie.

Ponton Wild Lake Group CD 360 Airmat

długość pontonu (cm)

360

długość wewnętrzna (cm)

250

szerokość pontonu (cm)

170

szerokość wewnętrzna (cm)

80

średnica burty (cm)

45

ilość komór powietrznych (szt.)

3+1

maksymalne obciążenie (kg)

689

maksymalna ilość pasażerów

od 5 do 6

maksymalna moc silnika zaburtowego (KM)

20

waga pontonu (kg)

58

wymiary pontonu (cm)

110x62x34

 

Sportowy ponton ze sztywną podłogą typu AIRMAT, który ze względu na swoje właściwości i wyposażenie, umożliwi Ci przeżycie niezapomnianych przygód na wodzie. Zastosowanie podłogi Armat zmniejsza całkowitą wagę pontonu..
Ponton z podłogą Airmat przeznaczony jest dla osób planujących wypoczynek głównie w celach rekreacyjno - turystycznych. Dzięki tej podłodze opalanie się w pontonie stanie się przyjemnością, gdyż jest ona znacznie przyjemniejsza w dotyku w porównaniu do pozostałych podłóg.
Pontony Wild Lake Group cieszą się dużą popularnością, nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Pod marką Wild Lake Group sygnowane są również inne produkty z branży żeglarskiej i motorowodnej, a zwłaszcza produkowane w Polsce łodzie aluminiowe. Dzięki rozbudowanemu zapleczu produkcyjnemu i serwisowemu, klient może zawsze liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie techniczne na temat każdego sprzętu motorowodnego. Pontony Wild Lake Group, wykonane są z wielowarstwowego poliester E - PVC (1100 g/m2) grubości 0,9mm. Dzięki użytemu materiałowi nasze pontony charakteryzują się całkowitą odpornością
na promienie słoneczne (UV) oraz długowiecznością. Każdy ponton Wild Lake Group ze sztywną podłogą posiada 3 niezależne
komory + kil.
Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne, selekcję najwyższej jakości materiałów oraz doświadczenie przy kontroli jakości pontonów, zdobywamy zaufanie u coraz szerszej grupy odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, a zakup produktów Wild Lake Group daje gwarancję trafnego wyboru produktu na lata.

Ponton z serii CD 360 Airmat  zawiera: 2 wodoodporne ławeczki ,dwukierunkowy zawór szybkiego uzupełniania i spuszczania powietrza, wiosła z uchylnym składanym uchwytem oraz z zabezpieczeniem mocowania, 4 ręczne uchwyty do przenoszenia pontonu, torbę do przechowywania i  transportu, linę bezpieczeństwa, zestaw naprawczy, pawęż pokrytą ABS zabezpieczającym przed pęknięciami, zintegrowane uchwyty do wioseł i do liny, pompkę nożną bardzo szybko napełniającą komory powietrzne, linę oraz uchwyt cumowniczy ze stali nierdzewnej,  podłogę Air Mat.

Opcja dodatkowa: specjalna torba na ławeczkę, z miękkim siedzeniem. Tzn.:nakładając torbę na ławeczkę tworzy się piankowe siedzenie, a pod ławeczką znajduje się torba do której można włożyć dowolne rzeczy - cena 76 zł
Dostępne kolory: szaro-niebieski.

 

5 LAT GWARANCJI NA PONTON.
 2 lata na elementy plastikowe.

 

Wild Lake Group - RÓŻNICĘ CZYNI JAKOŚĆ


Wszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM