Nasza oferta

Wild Lake Group CD 320 SL

cena:
2 099,00 zł

PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O SPRAWDZENIE DOSTĘPNOŚCI TOWARU!!!

Sportowy ponton z listwową podłogą, który ze względu na swoje właściwości i wyposażenie, umożliwi Ci przeżycie niezapomnianych przygód na wodzie. Ponton ze względu na swoją lekką i poręczną konstrukcję idealnie nadaje się dla wędkarzy.

Ponton
Wild Lake Group CD 320 SL

długość pontonu (cm)

320

długość wewnętrzna (cm)

215

szerokość pontonu (cm)

151

szerokość wewnętrzna (cm)

67

średnica burty (cm)

42

ilość komór powietrznych (szt.)

3

maksymalne obciążenie (kg)

566

maksymalna ilość pasażerów

od 4 do 5

maksymalna moc silnika zaburtowego
(KM)

15

waga pontonu (kg)

46

wymiary pontonu (cm)

111x62x33

Pontony Wild Lake Group cieszą się dużą popularnością, nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Pod marką Wild Lake Group sygnowane są również inne produkty z branży żeglarskiej i motorowodnej, a zwłaszcza produkowane w Polsce łodzie aluminiowe. Dzięki rozbudowanemu zapleczu produkcyjnemu i serwisowemu, klient może zawsze liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie techniczne na temat każdego sprzętu motorowodnego. Pontony Wild Lake Group, wykonane są z wielowarstwowego poliester E - PVC (1100 g/m2) grubości 0,9mm . Dzięki użytemu materiałowi nasze pontony charakteryzują się całkowitą odpornością na promienie słoneczne (UV) oraz długowiecznością.
Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne, selekcję najwyższej jakości materiałów oraz doświadczenie przy kontroli jakości pontonów, zdobywamy zaufanie u coraz szerszej grupy odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, a zakup produktów Wild Lake Group daje gwarancję trafnego wyboru produktu na lata.  

Ponton z serii CD 320 SL zawiera: 2 wodoodporne ławeczki, dwukierunkowy zawór szybkiego uzupełniania i spuszczania powietrza, wiosła z uchylnym składanym uchwytem oraz z zabezpieczeniem mocowania, 2 ręczne uchwyty do przenoszenia pontonu, torbę do przechowywania i  transportu, linę bezpieczeństwa, zestaw naprawczy, pawęż pokrytą ABS zabezpieczającym przed pęknięciami, zintegrowane uchwyty do wioseł i do liny, pompkę nożną bardzo szybko napełniającą komory powietrzne, linę oraz uchwyt cumowniczy ze stali nierdzewnej.

Dostępne kolory: szaro-niebieski, zielony, żółto-czarny.

Na pontony z serii CD można bez żądnych dodatkowych przeróbek zamontować dodatkowo baldachim, dostępny w naszej ofercie akcesoriów do pontonów.

 Opcja dodatkowa: specjalna torba na ławeczkę, z miękkim siedzeniem. Tzn.nakładając torbę na ławeczkę tworzy się piankowe siedzenie, a pod ławeczką znajduje się torba, do której można włożyć dowolne rzeczy - cena 76 zł.

5 LETNIA GWARANCJA NA MATERIAŁ. 2 letnia gwarancja na ponton.


Wild Lake Group - RÓŻNICĘ CZYNI JAKOŚĆ

PONTONYWszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM