Nasza oferta

Wild Lake Group CD 320 AL

cena:
2 849,00 zł

PRZED ZAMÓWIENIEM PROSZĘ SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ TOWARU!!!

JESIENNA PROMOCJA CENOWA!

CD 320 AL: 2849 zł zamiast 3290 zł

 

Sportowy ponton ze sztywną aluminiową podłogą, który ze względu na swoje właściwości i wyposażenie, umożliwi Ci przeżycie niezapomnianych przygód na wodzie.

Ponton
Wild Lake Group CD 320 AL

długość pontonu (cm)

320

długość wewnętrzna (cm)

215

szerokość pontonu (cm)

151

szerokość wewnętrzna (cm)

67

średnica burty (cm)

42

ilość komór powietrznych (szt.)

3+1

maksymalne obciążenie (kg)

566

maksymalna ilość pasażerów

4 + 1 dziecko

maksymalna moc silnika zaburtowego
(KM)

15

waga pontonu (kg)

56

wymiary pontonu (cm)

107x60x32

Pontony Wild Lake Group cieszą się dużą popularnością, nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Pod marką Wild Lake Group sygnowane są również inne produkty z branży żeglarskiej i motorowodnej, a zwłaszcza produkowane w Polsce łodzie aluminiowe. Dzięki rozbudowanemu zapleczu produkcyjnemu i serwisowemu, klient może zawsze liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie techniczne na temat każdego sprzętu motorowodnego. 
Pontony Wild Lake Group , wykonane są z wielowarstwowego poliestru E - PVC (1100 g/m2) grubości 0,9mm. Dzięki użytemu materiałowi nasze pontony charakteryzują się całkowitą odpornością na promienie słoneczne (UV) oraz długowiecznością. Każdy ponton Wild Lake Group 
ze sztywną podłogą posiada 3 niezależne komory + kil.Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne, selekcję najwyższej jakości materiałów oraz doświadczenie przy kontroli jakości pontonów, zdobywamy zaufanie u coraz szerszej grupy odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, a zakup produktów Wild Lake Group daje gwarancję trafnego wyboru produktu na lata.

Ponton z serii CD 320 AL zawiera: 2 wodoodporne ławeczki (przy rezygnacji z jednej ławeczki 74 zł taniej) ,dwukierunkowy zawór szybkiego uzupełniania i spuszczania powietrza, wiosła z uchylnym składanym uchwytem oraz z zabezpieczeniem mocowania, 2 ręczne uchwyty do przenoszenia pontonu, torbę do przechowywania i  transportu, linę bezpieczeństwa, zestaw naprawczy, pawęż pokrytą ABS zabezpieczającym przed pęknięciami, zintegrowane uchwyty do wioseł i do liny, pompkę nożną bardzo szybko napełniającą komory powietrzne, linę oraz uchwyt cumowniczy ze stali nierdzewnej, wodoodporną podłogę Aluminiową. UWAGA za dopłatą możliwość wybrania przesuwanych ławeczek typu Slide-IN (tylko w kolorze szaro-niebieski).

Możliwość domówienia baldachimu.

Opcja dodatkowa: specjalna torba na ławeczkę, z miękkim siedzeniem. Tzn.:nakładając torbę na ławeczkę tworzy się piankowe siedzenie, a pod ławeczką znajduje się torba, do której można włożyć dowolne rzeczy - cena 76 zł.

 

5 LAT GWARANCJI NA PONTON.
 

 


Wild Lake Group - RÓŻNICĘ CZYNI JAKOŚĆWszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM