Nasza oferta

Wild Lake Group CD 320 PL

cena:
2 495,00 zł

PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O SPRAWDZENIE DOSTĘPNOŚCI TOWARU!!!

Pontony - JESIENNA PROMOCJA CENOWA!

CD 320 PL: 2495 zł zamiast 2690


 

Sportowy ponton ze sztywną drewnianą podłogą, który ze względu na swoje właściwości i wyposażenie, umożliwi Ci przeżycie niezapomnianych przygód na wodzie.Ponton
Wild Lake Group

długość pontonu (cm)

320

długość wewnętrzna (cm)

215

szerokość pontonu (cm)

151

szerokość wewnętrzna (cm)

67

średnica burty (cm)

42

ilość komór powietrznych (szt.)

3+1

maksymalne obciążenie (kg)

566

maksymalna ilość pasażerów

4,5

maksymalna moc silnika zaburtowego
(KM)

15

waga pontonu (kg)

56

wymiary pontonu (cm)

107x60x32

Pontony Wild Lake Group cieszą się dużą popularnością, nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Pod marką Wild Lake Group sygnowane są również inne produkty z branży żeglarskiej i motorowodnej, a zwłaszcza produkowane w Polsce łodzie aluminiowe. Dzięki rozbudowanemu zapleczu produkcyjnemu i serwisowemu, klient może zawsze liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie techniczne na temat każdego sprzętu motorowodnego. 
Pontony Wild Lake Group , wykonane są z wielowarstwowego poliestru E - PVC (1100 g/m2) grubości 0,9mm. Dzięki użytemu materiałowi nasze pontony charakteryzują się całkowitą odpornością na promienie słoneczne (UV) oraz długowiecznością. Każdy ponton Wild Lake Group 
ze sztywną podłogą posiada 3 niezależne komory + kil.Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne, selekcję najwyższej jakości materiałów oraz doświadczenie przy kontroli jakości pontonów, zdobywamy zaufanie u coraz szerszej grupy odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, a zakup produktów Wild Lake Group daje gwarancję trafnego wyboru produktu na lata.

Ponton z serii CD 320 PL zawiera: 2 wodoodporne ławeczki (Za dopłatą 69zł  możliwość wyboru modelu z drewnianymi ławeczkami przesuwanymi typu Slide -In ). Ponadto w tym modelu drewnianą ławeczkę przesuwaną można wymienić na alumniową przesuwaną za 56zł dopłaty od szt.) ,dwukierunkowy zawór szybkiego uzupełniania i spuszczania powietrza, wiosła z uchylnym składanym uchwytem oraz z zabezpieczeniem mocowania, 2 ręczne uchwyty do przenoszenia pontonu, torbę do przechowywania i  transportu, linę bezpieczeństwa, zestaw naprawczy, pawęż pokrytą ABS zabezpieczającym przed pęknięciami, zintegrowane uchwyty do wioseł i do liny, pompkę nożną bardzo szybko napełniającą komory powietrzne, linę oraz uchwyt cumowniczy ze stali nierdzewnej, wodoodporną podłogę drewnianą.

 

5 LAT GWARANCJI NA PONTON.
 

 


Wild Lake Group - PONTONY - RÓŻNICĘ CZYNI JAKOŚĆWszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM