Nasza oferta

Wild Lake Group CD 320 Airmat (podłoga airmat)

cena:
3 335,00 zł

PRZED ZAMÓWIENIEM PROSZĘ SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ TOWARU!!!

Sportowy ponton ze sztywną podłogą typu AIRMAT, który ze względu na swoje właściwości i wyposażenie, umożliwi Ci przeżycie niezapomnianych przygód na wodzie.

Ponton Wild Lake Group CD 320 Airmat

długość pontonu (cm)

320

długość wewnętrzna (cm)

215

szerokość pontonu (cm)

151

szerokość wewnętrzna (cm)

67

średnica burty (cm)

42

ilość komór powietrznych (szt.)

3+1

maksymalne obciążenie (kg)

566

maksymalna ilość pasażerów

od 4 do 5

maksymalna moc silnika zaburtowego (KM)

15

waga pontonu (kg)

44

wymiary pontonu (cm)

107x60x32


Sportowy ponton ze sztywną podłogą typu AIRMAT, który ze względu na swoje właściwości i wyposażenie, umożliwi Ci przeżycie niezapomnianych przygód na wodzie. Zastosowanie podłogi Armat zmniejsza całkowitą wagę pontonu..
Ponton z podłogą Airmat przeznaczony jest dla osób planujących wypoczynek głównie w celach rekreacyjno - turystycznych. Dzięki tej podłodze opalanie się w pontonie stanie się przyjemnością, gdyż jest ona znacznie przyjemniejsza w dotyku w porównaniu do pozostałych podłóg.
Pontony Wild Lake Group cieszą się dużą popularnością, nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Pod marką Wild Lake Group sygnowane są również inne produkty z branży żeglarskiej i motorowodnej, a zwłaszcza produkowane w Polsce łodzie aluminiowe. Dzięki rozbudowanemu zapleczu produkcyjnemu i serwisowemu, klient może zawsze liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie techniczne na temat każdego sprzętu motorowodnego. Pontony Wild Lake Group, wykonane są z wielowarstwowego poliester E - PVC (1100 g/m2) grubości 0,9mm . Dzięki użytemu materiałowi nasze pontony charakteryzują się całkowitą odpornością na promienie słoneczne (UV) oraz długowiecznością. Każdy ponton Wild Lake Group ze sztywną podłogą posiada 3 niezależne komory + kil.
Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne, selekcję najwyższej jakości materiałów oraz doświadczenie przy kontroli jakości pontonów, zdobywamy zaufanie u coraz szerszej grupy odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, a zakup produktów Wild Lake Group daje gwarancję trafnego wyboru produktu na lata.

 

Ponton z serii CD 320 Airmat  zawiera: 2 wodoodporne ławeczki ,dwukierunkowy zawór szybkiego uzupełniania i spuszczania powietrza, wiosła z uchylnym składanym uchwytem oraz z zabezpieczeniem mocowania, 2 ręczne uchwyty do przenoszenia pontonu, torbę do przechowywania i  transportu, linę bezpieczeństwa, zestaw naprawczy, pawęż pokrytą ABS zabezpieczającym przed pęknięciami, zintegrowane uchwyty do wioseł i do liny, pompkę nożną bardzo szybko napełniającą komory powietrzne, linę oraz uchwyt cumowniczy ze stali nierdzewnej,  podłogę Air Mat.

Dostępne kolory: szaro-niebieski.

 

5 LAT GWARANCJI NA PONTON.
 2 lata na elementy plastikowe.

 


Wild Lake Group - RÓŻNICĘ CZYNI JAKOŚĆ

Pontony

Wszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM