Nasza oferta

Wild Lake Group CM 230 SL

cena:
1 390,00 zł

PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O SPRAWDZENIE DOSTĘPNOŚCI TOWARU!!!

Ponton z bardzo poręcznej serii z podłogą listwową, który oprócz charakteru turystycznego, może w pełni spełniać również rolę wielozadaniowego pontonu wędkarskiego. Wodoodporna podłoga listwowa sprawia, iż ponton bardzo łatwo i szybko się rozkłada.

Ponton
Wild Lake Group CM 230 SL

długość pontonu (cm)

230

długość wewnętrzna (cm)

150

szerokość pontonu (cm)

125

szerokość wewnętrzna (cm)

61

średnica burty (cm)

32

ilość komór powietrznych (szt.)

3

maksymalne obciążenie (kg)

350

maksymalna ilość pasażerów

2

maksymalna moc silnika zaburtowego
(KM)

4

waga pontonu (kg)

29

wymiary pontonu (cm)

101x60x30

 

Pontony Wild Lake Group cieszą się dużą popularnością, nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Pod marką Wild Lake Group sygnowane są również inne produkty z branży żeglarskiej i motorowodnej, a zwłaszcza produkowane w Polsce łodzie aluminiowe. Dzięki rozbudowanemu zapleczu produkcyjnemu i serwisowemu, klient może zawsze liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie techniczne na temat każdego sprzętu motorowodnego. Pontony Wild Lake Group, wykonane są z wielowarstwowego poliester E - PVC (1100 g/m2) grubości 0,9mm . Dzięki użytemu materiałowi nasze pontony charakteryzują się całkowitą odpornością na promienie słoneczne (UV) oraz długowiecznością.
Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne, selekcję najwyższej jakości materiałów oraz doświadczenie przy kontroli jakości pontonów, zdobywamy zaufanie u coraz szerszej grupy odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, a zakup produktów Wild Lake Group daje gwarancję trafnego wyboru produktu na lata.  

 

 

Ponton z serii CM 230 SL zawiera: wodoodporną ławeczkę, dwukierunkowy zawór szybkiego uzupełniania i spuszczania powietrza, wiosła z uchylnym składanym uchwytem oraz z zabezpieczeniem mocowania, 2 ręczne uchwyty do przenoszenia pontonu, torbę do przechowywania i  transportu, linę bezpieczeństwa, zestaw naprawczy, pawęż pokrytą ABS zabezpieczającym przed pęknięciami, zintegrowane uchwyty do wioseł i do liny, pompkę nożną bardzo szybko napełniającą komory powietrzne, linę oraz uchwyt cumowniczy ze stali nierdzewnej.

Dostępne kolory: szaro-niebieski, zielony, żółto-czarny.

5 LETNIA GWARANCJA NA MATERIAŁ. 2 letnia gwarancja na ponton.


Wild Lake Group - RÓŻNICĘ CZYNI JAKOŚĆUWAGA !!!

 

Pontony te będą rozsyłane 8 października b.r.

Kupując teraz płacisz 1390 zł, a nie jak poprzedno 1475 zł !!!

W celu rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 60 zł.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM