Nasza oferta

Wild Lake Group CD 360 VIB

cena:
4 299,00 zł

PRZED ZAMÓWIENIEM PROSZĘ SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ TOWARU!!!

Sportowy ponton ze sztywną podłogą typu VIB, który ze względu na swoje
właściwości i wyposażenie, umożliwi Ci przeżycie niezapomnianych przygód
na wodzie.

Ponton Wild Lake Group CD 360 VIB

długość pontonu (cm)

360

długość wewnętrzna (cm)

250

szerokość pontonu (cm)

170

szerokość wewnętrzna (cm)

80

średnica burty (cm)

45

ilość komór powietrznych (szt.)

3+2 airmaty

maksymalne obciążenie (kg)

689

maksymalna ilość pasażerów

od 5 do 6

maksymalna moc silnika zaburtowego (KM)

20

waga pontonu (kg)

58

wymiary pontonu (cm)

110x62x34

Podłoga VIB - Podłoga ukształtowana z Airmaty bezpośrednio w kształcie kila- V, wbudowana w ponton, dzięki czemu nie trzeba jej wkładać i wyjmować.  Przeznaczona dla osób dla których prostota i komfort  jest największym priorytetem. Dodatkowym atutem  jest ponadstandardowe ukształtowanie dna pontonu w kształcie V, którego głębokość jest znacznie większa od wszelkiego rodzaju pontonów składanych tak jak to jest w Rib-ach. 

Pontony Wild Lake Group cieszą się dużą popularnością, nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Pod marką Wild Lake Group sygnowane są również inne produkty z branży żeglarskiej i motorowodnej, a zwłaszcza produkowane w Polsce łodzie aluminiowe. Dzięki rozbudowanemu zapleczu produkcyjnemu i serwisowemu, klient może zawsze liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie techniczne na temat każdego sprzętu motorowodnego. Pontony Wild Lake Group, wykonane są z wielowarstwowego poliester E - PVC (1100 g/m2) grubości 0,9mm . Dzięki użytemu materiałowi nasze pontony charakteryzują się całkowitą odpornością na promienie słoneczne (UV) oraz długowiecznością. Każdy ponton Wild Lake Group ze sztywną podłogą posiada 3 niezależne komory + kil.
Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne, selekcję najwyższej jakości materiałów oraz doświadczenie przy kontroli jakości pontonów, zdobywamy zaufanie u coraz szerszej grupy odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, a zakup produktów Wild Lake Group daje gwarancję trafnego wyboru produktu na lata.

 

Ponton z serii CD 360 VIB zawiera: 2 wodoodporne przesuwane ławeczki typu slide-in ,dwukierunkowy zawór szybkiego uzupełniania i spuszczania powietrza, wiosła z uchylnym składanym uchwytem oraz z zabezpieczeniem mocowania, 4 ręczne uchwyty do przenoszenia pontonu, torbę do przechowywania i  transportu, linę bezpieczeństwa, zestaw naprawczy, pawęż pokrytą ABS zabezpieczającym przed pęknięciami, zintegrowane uchwyty do wioseł i do liny, pompkę nożną bardzo szybko napełniającą komory powietrzne, linę oraz uchwyt cumowniczy ze stali nierdzewnej,  podłogę VIB. 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM