Nasza oferta

Stark 465

cena:
18 860,00 zł

Łódź aluminiowa Stark 465

 

Łodzie aluminiowe firmy Wild
Lake Group, mają wszechstronne zastosowanie  i sprawdza się w trudnych
warunkach. Walory użytkowe łodzi doceniły jednostki Ochotniczej i Państwowej Straży Pożarnej w całej Polsce wcielając kilkanaście łodzi do służby. Z łodzi typu Stark 465 z powodzeniem korzysta też  Państwowa Straż Rybacka. Kilka sztuk zamówiły również służby melioracyjne i prywatni odbiorcy do gospodarstw rybackich. Popularność naszych jednostek może najlepiej świadczyć o ich jakości i funkcjonalności. Łodzie z powodzeniem także wykorzystują prywatni odbiorcy zarówno do pracy jak i rekreacji. Jest to idealny sprzęt do asekuracji narciarza, wakebordzisty czy spinningu na rzekach, jeziorach i morzach. Specjalnie dla prywatnego klienta przygotowano bogatą ofertę wyposażenia dodatkowego takiego jak dwa typy aluminiowej konsoli sternika, wygodne i praktyczne okleiny siedzisk, siedzenia, dodatkowe uchwyty, mostek rufowy, reling dziobowy oraz wiele innych. Istnieje możliwość aby dostosować i doposażyć łódź pod indywidualne zamówienie a co więcej zainstalować elektronikę jachtową jak np. echosonda czy GPS.

Stark jest to w  100% spawana konstrukcja. Dno o grubości 2,5 milimetrów oraz 2 milimetrowe boki składają się na mocniejszą, bardziej cichą i mocną konstrukcję, w porównaniu do standardowych łódek wykonanych metodą nitowania. Oryginalna konstrukcja sprawia, że jest ona praktyczniejsza dla wędkarzy oraz profesjonalistów. Nowatorskie rozwiązanie w łodziach z serii Stark, polegające na wstawieniu w dno od części środkowej do rufy narty (płaskiej powierzchni w dnie),  umożliwia swobodne spinningowanie czy branie udziału w akcjach ratunkowych. Unikatowe ukształtowanie łodzi płaskodennej z lekkim V umożliwia jednocześnie rozwijanie sporych prędkości, a jednocześnie wysoki komfort i stabilność. 

Jest to idealna, a przede wszystkim bezpieczna łódź na skaliste wybrzeża, kamieniste brzegi, główki i liczne odłogi rzek, Bałtyk czy Adriatyk.

Niska
masa łodzi zapewnia sporą ekonomikę użytkowania, moc silnika o maksymalnej wartości
40KM a masa pozawala na sprawne, dynamiczne i 
szybkie poruszanie. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM