Nasza oferta

FUSION SERIA 50

cena:
745,38 zł

 

Przedstawiamy MS-RA50, najbardziej kompaktowe i najtańsze morskie stereo firmy FUSION! System MS-RA50 posiada niewielką głębokość zabudowy powierzchniowej – tylko 55 mm (2-1/8”), dlatego doskonale się sprawdza przy instalacji na mniejszych statkach, ribach i skuterach. Pozwala na odtwarzanie muzyki z iPoda oraz iPhone’a i oferuje innowacyjny, łatwy w użyciu interfejs użytkownika firmy FUSION. Urządzenie stereo z linii True Marine objęte jest 3-letnią ograniczoną gwarancją użytkownika firmy FUSION.

 

WYKONANY DLA iPoda ORAZ iPhone’a:

Możesz korzystać z muzycznej biblioteki w iPodzie poprzez w pełni zintegrowany interfejs użytkownika. Podłącz iPod lub iPhone opcjonalnym kablem MS-IP15L3 lub poprzez stację dokującą MS-IPDOCKG2.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA:

Prawie wszystkie operacje można wykonać za pomocą dużego, obrotowego pokrętła, dzięki czemu interfejs urządzenia FUSION True Marine jest prosty w użyciu.

TRANSMISJA STRUMIENIOWA BLUETOOTH:

Za pomocą modułu MS-BT100 (sprzedawanego oddzielnie) możesz rozsyłać swoje ulubione utwory bezpośrednio ze zgodnego urządzenia Bluetooth.

 

 

Gabaryty serii 50 pozwolą na zamontowanie interaktywnego sprzętu audio nawet na tak małej jednostce, jak skóter wodny!!!

 


Wszelkie prawa zastrzeżone dla pontonik.pl. Projekt i wykonanie: DG-COM